A HELYI VÁLASZTÁSI IRODA KÖZLEMÉNYE

a 2019. október 13.-i fóti önkormányzati általános választások és nemzetiségi önkormányzati választások jogerősen nyilvántartásba vett jelöltjeiről

(a szavazólapok szerinti, kisorsolt sorrendben)


POLGÁRMESTER-jelöltek:

Kohut Ákos - DK, MSZP, MMM, JOBBIK, MSZM, Párbeszéd Magyarországért Párt

Bartos Sándor - független

Dr. Vass György - FIDESZ és KDNP

Merkwart Krisztián - független

Baráth Zoltán - fótozók Környezetvédelmi, Kulturális és Közéleti Egyesület

 

KÉPVISELŐ jelöltek:

1.sz. választókerületben:

Takács István - DK, MSZP, MMM, JOBBIK, MSZM, Párbeszéd Magyarországért Párt

Varga József Csongor - fótozók Környezetvédelmi, Kulturális és Közéleti Egyesület

Zóka F. Mária - független

Kovács József - FIDESZ és KDNP

Szent-Iványi Géza - független

 

2.sz. választókerületben

Csáki Csaba - független

Bérciné Berke Szilvia - FIDESZ és KDNP

Baráth Zoltán - fótozók Környezetvédelmi, Kulturális és Közéleti Egyesület

Fábi Erika - DK, MSZP, MMM, JOBBIK, MSZM, Párbeszéd Magyarországért Párt

 

3.sz. választókerületben

Lévai Sándorné - FIDESZ és KDNP

Bartos Sándor - független

Barna József - fótozók Környezetvédelmi, Kulturális és Közéleti Egyesület

Berecz Attila - független

Botos Ákos - független

Misnyovszki Regina - független

Soros László István - DK, MSZP, MMM, JOBBIK, MSZM, Párbeszéd Magyarországért Párt

Sándor István - független

 

4.sz. választókerületben:

Blahó János - fótozók Környezetvédelmi, Kulturális és Közéleti Egyesület

Merkwart Krisztián - független

Gyuráné Deszpót Ildikó - független

Pintér Lászlóné - DK, MSZP, MMM, JOBBIK, MSZM, Párbeszéd Magyarországért Párt

Biró Zoltán - FIDESZ és KDNP

 

5.sz. választókerületben:

Bojsza Tamás - FIDESZ és KDNP

Szilágyi Attila - független

Madaras Ádám - független

Nagy Zsolt - DK, MSZP, MMM, JOBBIK, MSZM, Párbeszéd Magyarországért Párt

Rehó Sándor - fótozók Környezetvédelmi, Kulturális és Közéleti Egyesület

 

6.sz. választókerületben

Balla Dániel - fótozók Környezetvédelmi, Kulturális és Közéleti Egyesület

Windháger Károly - független

Kalmár Zoltán - független

Fodros István - DK, MSZP, MMM, JOBBIK, MSZM, Párbeszéd Magyarországért Párt

Gellai István - FIDESZ és KDNP

 

7.sz. választókerületben:

Serfőző Zsuzsanna - FIDESZ és KDNP

Seszták Szabolcs - független

Szabó Mihály - fótozók Környezetvédelmi, Kulturális és Közéleti Egyesület

Csorba István - DK, MSZP, MMM, JOBBIK, MSZM, Párbeszéd Magyarországért Párt

 

8.sz. választókerületben:

Kancz Mónika - független

Dr. Vargha Nóra - fótozók Környezetvédelmi, Kulturális és Közéleti Egyesület

Koncz János - DK, MSZP, MMM, JOBBIK, MSZM, Párbeszéd Magyarországért Párt

Dr. Vass György - FIDESZ és KDNP

 

Bővebb információ a jelöltekről (ide kattinva elérhető)

 

ROMA NEMZETISÉGI KÉPVISELŐ-jelölt*:

Vancsakovszki Zoltán - Nemzeti Roma Összefogás

*= Miután a szükséges számú, legalább 3 fő képviselő-jelölt nem indul, így a helyi roma nemzetiségi önkormányzati választásra 2019-ben nem kerül sor.

 

 

Fót, 2019. szeptember 13. 16.30 óra

 

Fentiek hiteléül:

 

Dr. Finta Béla jegyző s.k.

a Helyi Választási Iroda vezetője